Tervetuloa & Benvenuto

Na een geweldige uitwisselingsweek in Finland en Italië in februari, gaan we onze Finse en Italiaanse gasten nu bij ons verwelkomen.

Maandag 9 april start de uitwisseling in Nederland waarbij we 25 Italiaanse leerlingen, 18 Finse leerlingen en 4 docenten welkom heten bij het Gemini College. Vanaf dinsdag zijn deze leerlingen en docenten samen met onze leerlingen en het internationaliseringsteam o.a. te vinden in de school, in Amsterdam, in de raadzaal van het gemeentehuis in Ridderkerk en in Rotterdam. Dit programma wordt helemaal ingevuld door onze leerlingen. Het programma van de week is te vinden op de website. Maandag 16 april zwaaien we onze gasten weer uit na een hopelijk geslaagde week

Internationalisering is een belangrijk onderdeel van het lesprogramma vwo, havo en TL.